Štapni usisivač GORENJE SVC216FMLW
Šifra: 0030478
299.00 KM
  • Snaga: 121W
  • Trajanje baterije: do 45 minuta
  • 2 u 1
  • Turbo četka
  • Brza dostava: Besplatna
  • Garancija: 24 mjeseca
Rata već od: 24.92 KM mjesečno na 12 rata.
Informativni izračun rata
Kartice na 6 rata: 299.00 KM - 49.83 KM mjesečno
Kartice na 12 rata: 299.00 KM - 24.92 KM mjesečno
Sigurno, brzo i jednostavno plaćanje
Electronic Center garantuje sigurnost. Kupci na Google-u potvrđuju pouzdanost.
  • Pouzdana kupovina na rate
    Mogućnost plaćanja na rate sigurnim sistemom plaćanja.
  • Povrat - Zamjena
  • Brza dostava
  • Rok isporuke 1 - 3 dana
    Tvoje vrijeme nam je važno, zato garantujemo isporuku u najkraćem roku
  • Tehnička podrška
    Putem Viber-a prije i nakon kupovine.
Bez vrećice i bez kabela
SESALEC GORENJE SVC216FMLW - Spletna trgovina JAGER
Li-Ion tehnologija
Kada se napuni u potpunosti, dobit ćete do 45 minuta rada zahvaljujući snažnoj 21.6V Li-ion bateriji, bez gubitaka u usisnoj snazi.
2 u 1
Odkurzacz pionowy Gorenje SVC216FMLW - Max Elektro
Motorizovana turbo četka
Gorenje pokončni sesalnik SVC216FMLW | mimovrste=)
Nastavci
Fleksibilno LED osvjetljenje
Indikator statusa baterija
Napunite i odložite
Pokončni Sesalnik Gorenje Svc216fmlw - Merkur.si
Jednostavno pražnjenje
Usisivač Gorenje SVC 216 FMLW – rshop.ba
Specifikacije:
  • Snaga motora:121 W
  • Usisna snaga: 25 W